modely, bazary a jiné

Vyhledávání:
ODKAZY Klikněte zde pro rozvinutí mnoha dalších odkazů (kořen navigace)
Železniční-modelářství.cz Železniční-modelářství.cz
Železniční modely - Josef Tesař, Albína Krejčího 10, 679 61 Letovice
TT modelář TT modelář
Prodejna a doručovací adresa: Vejrostova 5, Brno - Bystrc, 635 00
Elektrické vláčky Elektrické vláčky
Toužimská 1023, Praha 9 - Kbely
Svět na kolejích Internetový a kamenný obchod
DK-model DK-model
Stavebnice železničních vozidel z leptaného plechu. Stavebnice vozů z polyuretanových odlitků. Doplňky na modelová kolejiště.
U krále železnic U krále železnic
specializovaná prodejna modelové železnice bod Mánesova 42, Praha 2
KuBer kovové modely bří Křičků 23 621 00 Brno
Malá železnice Malá železnice
Jméno "malá železnice" je na trhu se železničním modelářstvím již od roku 1967. Společnost s ručením omezeným vznikla v roce 1992 a funguje dodnes. Malá železnice, s.r.o. má tedy mnohaletou tradici, kdy za tuto dobu ovlivnila trh se železniční tématikou a stala se největším výrobcem doplňků pro železniční modelářství v České republice.
Pulsní regulátory ovládání potenciometrem s mechanickou nulou uprostřed nebo samostatným přepínačem mikroprocesorové řízení dává regulátoru nové funkce, které lze jinak stěží dosáhnout maximální moment i při minimální rychlosti (kolem 2mm/s) automatický rozjezd a dobrždění s konstantním zrychlením, zcela plynule inteligentní jištění proti zkratu a přetížení s optickou a akustickou signalizací napájení podle verze 12 Vss stabilizovaných, 10 až 25 Vst nebo ss, 14 až 35 Vss bez stabilizace výstupní napětí ss 12V, výstupní proud 0,7A trvale
Balíček hobby E-shop je novinka v nabídce již tak obsáhlého sortimentu pro modelovou železnici a další s tím združené koníčky, ale i jiné. Vzhledem k podmínkám, které vytvořilo aukro současným prodejcům a nemožností vložit částky s halířovými cenami, jsem se rozhodl aukro opustit a založit tento nový e-shop, kde se budu snažit mít veškerý sortiment rozdělen do kategorií, a snažit se ho přizpůsobit Vám.
Rubikon - Modely Rubikon - Modely
Veškeré modely je možno si po domluvě objednat E-mailem. Uveďte obj. číslo, počet kusů a adresu pro dodání. Modely dělám na základě objednávky, na zakázku. Po domluvě, je možná i úprava, dle přání zákazníka.
Lokomodel Vážení zákazníci, vítejte v internetovém e-shopu „Modelové železnice TT a H0“
tt železnice tt železnice
Zabývám se malovýrobou hnacích i nehnacích pojezdů pro lokomotivy a motorové vozy čsd/ČD. Sortiment pojezdů se postupně rozrůstá o nové typy. Pokud v sortimentu daný pojezd nenajdete, nevadí, zanechte mi vzkaz a já vyrobím pojezd dle vašich přání, pokud to bude technicky možné.
SDV model Firma SDV model® existuje od roku 1989 a zabývá se především výrobou plastikových stavebnic modelů vojenské techniky, nákladních automobilů a autobusů v měřítku 1:87 (H0). Tyto stavebnice jsou typu short-run. Naše rodinná firma má vlastní nástrojárnu i lisy a mnoho modelů, které se prodávají pod jinou značkou, byly vyrobeny u nás.
ES Pečky ES Pečky
Elektro-Servis Pečky 5.května 245 289 11 Pečky
modelbazar.cz H0, TT, Z
Bazar modelové železnice Bazar modelové železnice
Vážení zákazníci a příznivci modelové železnice, vítáme Vás v internetovém obchodě, který je zaměřen výhradně na prodej použítých prvků modelové železnice. Ne každý si může dovolit nakupovat jen nové modely a ne každý to preferuje. Existuje mnoho modelářů a sběratelů vláčků, kteří upřednostňují raději železnici starší výroby, ať už pro její patinu nebo pro možnost vrátit se alespoň ve svých snech do starých dobrých časů, tedy do svého dětství.
modely.biz
Odlitky modelové železnice Vítáme vás na těchto stránkách, které se věnují prodeji odlitků modelové železnice. Odlitky vyrábíme z polyuretanu (obarvený na šedo) především ve velikostech 0 (1:45), H0 (1:87), TT (1:120) a N (1:160) již přes 20 let. Na webu fungujeme od roku 2009, původně na adrese http://modelyzeleznice.wz.cz. Jelikož odlitky nemáme skladem, dodáváme je do 30 dnů od podání objednávky. V ceně odlitků je i příslušenství.
RM ROTTER MODEL » výroba doplňků modelové železnice «
MO-NA-KO železnice Plánky - Jsou většinou nascenovány z originálních předloh. Některé plánky jsou převzaty z časopisů, ale hodně starých čísel. Články - Něco psaní z vlastní tvorby. Popisy pracovních postupů a pod. Prostě všehochuť týkající se železnice.